Biškopības nozarē jau 15 gadus

Uzņēmums atrodas un darbojas Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta teritorijā, kurā ir daudz dabisku pļavu un mežu. Tā ir lieliska vieta dzīvošanai gan cilvēkiem, gan bitēm.

Savas biškopības gaitas sāku 15 gadus atpakaļ, kad, izpalīdzot labam draugam, man uzdāvināja trīs bišu saimes, kas, turpmākajos gados, lika man ievākt zināšanas par bitēm un to, kā ar tām vislabāk sadzīvot un iegūt to garšīgos, vērtīgos produktus. Biškopības pieredze iegūta ejot praksi pie citiem pieredzējušiem biškopjiem, kā arī laika gaitā ir izveidojusies izpratne par tur notiekošajiem procesiem. Esmu sertificēts biškopis - apgūti biškopības kursi un iegūta biškopja izglītība. Ir gūta laba pieredze darbojoties biškopības nozarē, esmu pabijis vairākos pieredzes apmaiņas braucienos, degustējot medu, ievācot ziedputekšņus, bišu maizi, propolisu, audzējot mātes, pavairojot bišu saimes, ražojot vaska sveces, kā arī 4 gadus vadot Latvijas biškopības biedrības Valmieras nodaļu. Augot bišu saimju skaitam, 2011. gadā izlēmām dibināt nopietnāku uzņēmējdarbības viedu, un tā radās SIA ’’Meža Bite’’. Esam izveidojuši savus kvalitātes standartus, ražojam tikai 100% dabīgu produkciju.

Šobrīd uzņēmumā ir ap 200 bišu saimēm, kuras novietotas vairāk nekā 10 novietnēs, līdz ar to spējam iegūt ļoti daudzveidīgu medu

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.